الگوریتم intrusive interstitial penalty چیست؟

الگوریتم intusive interstitial penalty

عناوین محتوا

زیبایی و تمیزی یک سایت چقدر برای شما اهمیت دارد؟ اینکه به محض ورود با یک پاپ آپ مسخره رو به رو نشوید چطور؟ قطعا هیچ کدام از ما از پاپ آپ ها خوشمان نمی آید. گوگل هم این را فهمیده و برای راحتی کاربرانش از الگوریتم intrusive interstitials استفاده میکند. اگر میخواهید با طرز کار این الگوریتم اشنا شوید با سایت سئو اینجا همراه باشید. همچنین اگر در مورد سئو دانش کافی ندارید، می‌توانید ابتدا به صفحه آموزش سئو و سئو چیست ما مراجعه کنید.

page layout

درباره ی الگوریتم intrusive interstitials بیشتر بدانیم

الگوریتم intrusive interstitial مستقیما با تجربه کاربری در ارتباط است. اگر شما وارد سایتی بشوید که صفحاتش کثیف است و فونت ها و رنگ کلمات انقدر آزار دهنده است چه میکنید؟ مطمئننا سایت را بلافاصله ترک میکنید و نرخ پرش سایت بالا میرود. یا حالتی را در نظر بگیرید که به محض ورود یک پنجره تبلیغی بزرگ برایتان باز میشود که مجبورید دکمه ضربدر را بزنید.

تمام این عوامل باعث به وجود آمدن تجربه کاربری بد میشود. گوگل که به شدت به فکر کاربرانش هست با الگوریتم هایی نظیر page layout با پاپ آپ های مزاحم مبارزه میکند. در سال ۲۰۱۷ هم گوگل از جدیدترین الگوریتم خود یعنی intrusive interstitial رونمایی کرد.

الگوریتم intrusive interstitial penalty

هدف الگوریتم intrusive interstitial penalty چیست؟

هدف الگوریتم intrusive interstitial جریمه سایت هایی است که چندان به کاربرانشان اهمیت نمیدهند و فقط به فکر تبلیغات و کسب درآمد از آنها هستند. با رونمایی از این الگوریتم جنجالی بین سایت ها به پا شد.

چه سایت هایی توسط الگوریتم intrusive interstitials جریمه میشوند؟

  • سایت هایی که به محض ورود کاربر، یک پنجره ی خیلی بزرگ باز میشود و کاربر مجبور است دکمه ضربدر را بزند تا از شر این پنجره خلاص بشود.
  • وب سایت هایی که وقتی کاربر دارد محتوایش را میخواند یک کادر بزرگ جلویش ظاهر میکنند و کاربر مجبور است که کادر را کنار بزند تا بتواند محتوا را بخواند
  • سایت هایی که از نظر زیبایی سایت و نکاتی مانند فونت، اندازه، رنگ کلمات مشکل دارند و کاربر را اذیت میکنند.
  • وب سایت هایی که محتوایی که در ابتدای صفحه نشان میدهند با محتوای اصلی متفاوت است و فرق میکند. این جور وب سایت ها فقط قصد فریب موتور جستجوی گوگل را دارند.
الگوریتم intrusive interstitial

چطور با الگوریتم intrusive interstitial penalty دوست شویم

بالا بردن تجربه کاربری

اگر کاربر از سایت شما راضی باشد، گوگل و بقیه موتورهای جستجو هم از شما راضی خواهند بود و رتبه خوبی در صفحه نتایج میگیرید. زیبایی و کاربر پسند بودن ظاهر سایت اهمیت زیادی دارد. سعی کنید از قالب ها و تم هایی برای سایت خود استفاده کنید که کاربر را وادار به حضور در سایت بکند. Navigation یا قابلیت هدایت کاربر در سایت باید طوری باشد که کاربر به سادگی و سریع به هدفش برسد.

از گذاشتن پاپ آپ جلوگیری کنید.

قبول کنید که پاپ آپ واقعا روی اعصاب کاربر راه میرود و ممکن است خیلی سریع دکمه بک را بزند. اگر واقعا نرخ تبدیل مشتری برای شما اهمیت دارد و میخواهید همچنان رتبه ی خوبی در صفحه نتایج داشته باشید باید تقریبا قید پاپ آپ ها را بزنید.

بهبود رابط کاربری

نتیجه گیری

گفته میشود که گوگل در یک سال، ۵۰۰ تا ۶۰۰ بار الگوریتم هایش را آپدیت میکند. صاحبان کسب و کار ومتخصان سئو هیچ چاره ای ندارند به جز اینکه با آنها کنار بیایند. برای اینکه سئو سایت خوبی داشته باشید چاره ای ندارید مگر اینکه با گوگل و الگوریتم های آن دوست باشید. کار خاصی هم قرار نیست انجام بدهید! همین که از تکنیک های سئو کلاه سفید استفاده کنید یعنی در مسیر درست سئو قرار دارید.

متخصصان سئو اینجا برای ارائه خدمات سئو سایت و همچنین مشاوره سئو آماده کمک به شما هستند. به شما توصیه می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی قیمت سئو با کارشناسان ما مستقیما تماس بگیرید.

سمیرا حسن آبادیمشاهده نوشته ها

وقتی دست های یک پیانیست روی پیانو قرار میگیرد یک قطعه موسیقی دل نشین می سازد. مدیر محتوا هم کافی است دست به صفحه کلید شود. متن شاهکاری خلق می کند تا بر دل همگان نشیند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت سئوسفارش سئوتماس با سئواینجا