درباره ما

یک عنوان درباره ما

معرفی شرکت

اولین قدم شما برای ورود به دنیای وب و دیجیتال طراحی سایت است. ما از اولین قدم های شما کنارتان هستیم تا بزرگ شوید و رشد کنید.

و حالا در صفحه اول و رتبه یک گوگل قرار گرفته اید، چه برنامه ای برای تثبیت جایگاه خود دارید؟ آیا میدانید اصول سئو چیست؟ می دانید که ماندن در این جایگاه کار بسیار سختی است؟ چرا که برای رسیدن به این جایگاه خیلی از سایت ها در حال تلاشند و می توانند جایگاه رویایی را از شما بگیرند. برای حفظ رتبه تان چه برنامه ای را در پیش دارید؟ سئواینجا در کنار تمام پلن هایی که برای رشدتان دارد می تواند کنارتان باقی بماند تا جایگاهی که به سختی به دست آورید را نگهداری نمایید. می توانید با خیال راحت و با تکیه بر دانش حرفه ای سئواینجا رشد کنید و ممتاز بمانید.

هدف شما از بودن در دنیای دیجتال را درک میکنیم و کنارتان هستیم تا به اهدافتان دست پیدا کنید و آن را عملی نمایید پس با ما در ارتباط باشید.

هدف از ایجاد سئواینجا

اینکه کجای لیست گوگل قرار دارید مهم نیست. چیزی که اهمیت دارد این است که برای رفتن به رتبه های بالا نبردی بین سایت های مختلف ایجاد شده است که برای رسیدن به جایگاه بالاتر نیاز دارید از روش های تخصصی و حرفه ای تری (سئو سایت) کمک بگیرید تا پیروز میدان شوید. این هدفی است که نه تنها شما بلکه هزاران رقیب شما در سر دارد. رسیدن به جایگاه رویایی رتبه یک گوگل!

هدف کاری ما با هدف ورود شما به این فضا یکسان است در نتیجه سئواینجا به شما کمک می کند تا در فضای وب رتبه مناسبی پیدا کنید و از آن با تمام قدرت محافظت نمایید. با کمک و راهنمایی های تخصصی سئواینجا می توانید پیروز میدان جنگ رتبه های گوگل باشید.

  • بیش از 10 سال تجربه تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت
  • بیش از 1730 کلمه کلیدی که به صفحه اول گوگل رسیده اند.
  • بیش از 84 مشتری راضی که در پروژه سئو و دیجیتال مارکتینگ همراه ما بوده اند
سئواینجا
1390

شروع فعالیت با مشاوره دیجیتال مارکتینگ

در سال 1390 آقای سعید حسن آبادی با ارائه مشاوره دیجیتال مارکتینگ به کسب و کارهای کوچک  بزرگ، به یکی از بهترین و متخصص ترین افراد در این حوزه تبدیل شد. هدف او ایجاد کسب و کار تخصصی در حوزه دیجیتال مارکتینگ و سئو بود.

1399

تاسیس شرکت سئواینجا

بعد از کسب سال ها تجربه و تخصص در زمینه های مختلف دیجیتال مارکتینگ، پیمودن فراز و نشیب های این حوزه به یکی از متخصصین این حوزه تبدیل شد و توانست شرکت سئواینجا، فعال در حوزه طراحی سایت، سئو سایت و خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ را تاسیس نماید.

1400

گسترش و رشد روزافزون سئواینجا

بعد از تاسیس سئواینجا، با توجه به فعالیت تخصصی و رضایت مشتریان، به تعداد مشتری ها و متخصصین تیم افزوده شد و امروز شرکت سئواینجا با دارا بودن تیمی جوان، متخصص و حرفه ای توانسه نتایج مثبت و درخشانی را کسب نماید. 

10+سال تجربه تخصصی
1730+کلیدواژه تخصصی
84+مشتری راضی
30+کارشناس متخصص

درباره کسب و کار

تولید محتوا

تیم تولید محتوا

با توجه به الگوریتم ها و قوانین جدید گوگل تمام سایت ها باید دارای محتوای منحصر به فرد، متمایز و ارزش آفرین باشد. از آنجایی که سئواینجا مطابق با قوانین گوگل فعالیت می کند، برای تولید محتوای ارزشمند تیمی متشکل از افراد متخصص در این حوزه را داراست.

سئو

تیم اجرائی سئو

این تیم با توجه به تخصصی که در حوزه سئو دارند و با تسلط بر قوانین گوگل، می توانند استراتژی سئو سایت شما را به گونه ای برنامه ریزی کنند که بتوانید به صفحه اول گوگل برسید و از نتیجه به دست آمده محافظت کنید.

مشاوره سئو

تیم مشاوره سئو و طراحی سایت

اگر میخواهید شما هم در این فضا، کسب سود کنید می توانید با مشاوران حرفه ای سئواینجا تماس حاصل بفرمایید. این تیم از اولین قدم های ورود شما به دنیای آنلاین تا کسب بهترین نتیجه همراه شما خواهند بود.

تیم اجرایی شرکت

معرفی

اعضای تیم

سعید حسن آبادی

سعید حسن آبادی

موسس شرکت، مدیر عامل

نگار عظیمی

نگار عظیمی

مدیر محتوا

سمیرا- حسن آبادی

سمیرا حسن آبادی

مدیر سئو و پروژه

مشتریان و همکاران

لیست همکاران

قیمت سئوسفارش سئوتماس با سئواینجا