سئو سایت انگلیسی

مردم در سراسر دنیا دارای زبان های مختلفی هستند که با آن ارتباط برقرار می کنند. گوگل هم به عنوان بهترین و محبوب ترین موتور جستجو در کل دنیا بدون اینکه برای زبانی محدودیت قائل شود به مشتریان خود سرویس می دهد. در نتیجه سئو به زبان های مختلفی مانند سئو سایت عربی، سئو سایت انگلیسی و دیگر زبان ها به وجود آمده است.

سئو اینجا با به روز نگه داشتن اطلاعات کارشناسان خود، با توجه به الگویتم های جدید گوگل می تواند سایت انگلیسی زبان شما به صورت تخصصی بهینه نماید.

⇐برای کسب مشاوره و دریافت اطلاعات می توانید با شماره 09375959943 تماس حاصل بفرمایید.

این نکته را به یاد داشته باشید که قوانین و اصولی که برای سایت های ایرانی انجام داده ایم را بخواهیم برای سئو سایت انگلیسی پیاده کنیم، احتمال پنالتی و جریمه شدن سایت از طرف گوگل بسیار زیاد است.

برای اینکه سئو سایت انگلیسی را انجام دهید در خواندن این مقاله با تیم سئو اینجا همراه باشید.

اصول پیاده سازی سئو سایت انگلیسی

قوانین سئو سایت انگلیسی:

  • انتخاب هاست
  • انتخاب دامنه و URL صحیح
  • محتواهای انگلیسی زبان
  • انکرتکست های انگلیسی
  • Alt تصاویر باید به زبان انگلیسی
  • تایتل و دیسکریپشن ها به زبان انگلیسی
  • استفاده از تگ hreflang
  • whois معتبر و مناسب با کشور
  • مسدود کردن کامنت های فارسی

سئو انگلیسی

♦♦♦ انتخاب هاست مناسب ♦♦♦

سایت های انگلیسی یا سایت های دو زبانه، به دلیل اینکه باید به صورت بین المللی سرویس دهند نیاز دارند که از شرکت هایی که هاست بسیار قوی ارائه می دهند استفاده کنند. قدرت هاست می تواند روی مولفه سرعت سایت بسیار تاثیرگذار باشد. در آپدیت های اخیر گوگل، مولفه سرعت سایت یکی از مواردی است که گوگل به آن توجه بیشتری کرده است. برای اینکه در سئو سایت انگلیسی موفق تر عمل کنید سعی کنید از هاست قوی استفاده کنید. 

♦♦♦ انتخاب دامنه و URL صحیح ♦♦♦

انتخاب دامنه و پسوند می تواند در سئو سایت شما بسیار تاثیرگذار باشد. تاثیر این مورد در سئو سایت انگلیسی بسیار بیشتر نمود پیدا خواهد کرد. در URLای که برای سایت انگلیسی در نظر گرفته اید دقت کنید. URl را فینگلیش ننویسید چرا که موجب پنالتی شدن سایت از سمت گوگل خواهید شد. URL باید دارای معنا و مفهوم برای گوگل باشد.

سایت انگلیسی سایت بین المللی است پس از پسوندهای (.ir) که نشان دهنده کشور ایران یا (.in) که نشان دهنده کشور هند است استفاده نکنید. بهترین پسوند که می توانید برای سایت انگلیسی خود استفاده کنید که تاثیر بسیار زیادی هم در سئو سایت انگلیسی داشته باشد (.com) می باشد.

سئو سایت انگلیسی

♦♦♦ محتواهای انگلیسی زبان ♦♦♦

در خدمات سئو سایت چه به زبان فارسی باشد چه عربی و انگلیسی، تولید محتوا می تواند نقش کلیدی در رتبه بندی سایت شما ایفا نماید. در سئو سایت انگلیسی محتوایی که تولید می شود حتما باید به زبان انگلیسی باشد. تمام تایتل هایی که برای محتوا قرار می دهید، متاهدینگ ها، فهرست و منوها باید انگلیسی باشد تا گوگل سایت شما را به زبان انگلیسی تشخیص دهد. سعی کنید محتواهایی که می نویسید ترجمه کنید از ترجمه های Google translate استفاده نکنید. کلمه کلیدی را اورجینال انتخاب کنید. فارسی کلمه کلیدی را داخل گوگل ترنسلیت قرار ندهید و استفاده نکنید. از دستور زبان انگلیسی برای ادیت محتواها استفاده کنید.

♦♦♦ انکرتکست های انگلیسی ♦♦♦

قطعا برای لینک سازی های داخلی سایت از انکرتکست های مختلفی استفاده می کنید. در زبان فارسی این امر بسیار ساده و مشهود است. اما در سئو سایت انگلیسی باید دقت زیادی را به کار ببرید تا انکرهای درست به صفحات صحیح لینک دهند.

♦♦♦Alt تصاویر باید به زبان انگلیسی♦♦♦

یک موردی که در سئو تکنیکال مورد بررسی قرار می گیرد Alt تصاویر موجود در سایت است. این مورد، بیانگر متنی است در صورت لود نشدن عکس به جای آن ظاهر می شود. Alt تصاویر گزینه بسیار مهم در نمره سئو شما خواهد بود. در سئو سایت انگلیسی باید دقت کنید که این متن جایگزین را حتما به زبان انگلیسی، مفهوم و رسا بنویسید.

سئو انگلیسی

♦♦♦ تایتل و دیسکریپشن ها به زبان انگلیسی ♦♦♦

متا تایتل و متا دیسکریپشن همانند تابلوی بیلبورد و تبلیغاتی شما در فضای سرچ گوگل است. شما با نوشتن تایتل و دیسکریپشن صحیح، جذاب و کاربر پسند می توانید کاربران را به کلیک رو لینک سایت خود ترغیب نمایید. اما در سئو سایت انگلیسی دقت کنید تایتلی که می نویسید اولا به زبان انگلیسی باشد. در ثانی، دارای مفهوم صحیح باشد که کاربران از سراسر دنیا تمایل به کلیک روی آن لینک را داشته باشند.

♦♦♦استفاده از تگ hreflang♦♦♦

این تگ نشان دهنده زبان سایت شما می باشد. در واقع استفاده از این تگ می تواند به گوگل کمک بیشتری کند تا زبان سایت را بهتر تشخیص دهد. اگر hreflang=fa باشد به این معنا است که زبان این سایت فارسی است و اگر hreflang=in باشد به معنای انگلیسی بودن است شما می باشد. استفاده از تگ hreflang در سئو سایت انگلیسی می تواند تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد.

سئو سایت انگلیسی♦♦♦whois معتبر و مناسب با کشور♦♦♦

whois نشان دهنده مالک دامنه سایت می باشد. در سایت های انگلیسی این whois باید متناسب با کشور هدف باشد. به عنوان مثال اگر سایت شما برای کشور امریکا، انگلیس یا هر کشور دیگری است باید whois سایت هم مربوط به همان کشور باشد.

♦♦♦ مسدود کردن کامنت های فارسی ♦♦♦

وقتی زبان یک سایت انگلیسی است می بایست هر آنچه داخل سایت قرار می گیرد هم به همان زبان انگلیسی باشد. در نتیجه از قرار دادن کامنت های فارسی اجتناب کنید و اگر کاربرانی با زبان فارسی برای سایت شما کامنت گذاشتند، آن ها را مسدود نمایید.

تمام موارد مطرح شده، موارد بسیار کوچکی است که حین سئو سایت انگلیسی باید رعایت شود. بهتر است سئو سایت انگلیسی را به دست کارشناس سئویی بسپارید که تجربه کافی در بهینه سازی سایت های چند زبانه داشته باشد. 

سئو خارجی در سئو سایت انگلیسی چگونه است؟

تمام لینک گذاری ها، انکر تسکت ها باید به زبان انگلیسی باشد. اگر شما در کشوری غیر از کشور هدف قرار دارید برای انجام سئو خارجی نیاز دارید که از یک فیلتر شکن با IP همان کشور استفاده نمایید.

خلاصه کلام

پیاده سازی سئو انگلیسی به نسبت سئو فارسی کمی سخت تر و پیچیده تر است و نیاز به آموزش سئو دارد. در این نوع سایت ها به دلیل پیچیدگی پیاده سازی، امکان جریمه و پنالتی شدن سایت توسط گوگل بسیار زیاد است. برای اینکه در این روند بتوانید به موفقیت برسید پیشنهاد می کنیم از یک مشاوره سئو حرفه ای و تخصصی در این زمینه کمک بخواهید. تیم سئواینجا با تجربه کافی در زمینه سئو انگلیسی در این مسیر می تواند همراه شما باشد.

برای تدریس خصوصی سئو می توانید با سئواینجا تماس حاصل بفرمایید.

سوالات متداول سئو سایت انگلیسی

سئو سایت انگلیسی از داخل ایران امکان پذیر است؟

بله. فقط کافی است که لینک سازی ها کاملا طبیعی باشد. سئو سایت انگلیسی از ایران به دلیل محدودیت های دسترسی بسیار سخت می باشد اما غیر ممکن نیست.

آیا سئو سایت انگلیسی با سایت فارسی تفاوت دارد؟

بله. به دلیل ناشناخته بودن زبان فارسی برای گوگل متوجه طبیعی یا غیرطبیعی بودن بسیاری از لینک سازی ها نمی شود. اما با توجه به اشراف کامل گوگل به زبان انگلیسی پیاده سازی سئو سایت انگلیسی کمی سخت تر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت سئوسفارش سئوتماس با سئواینجا