تبلیغات در گوگل

اگر در پی سرچ کردن در گوگل در مورد تبلیغات در گوگل به سایت ما راه پیدا کرده اید برای توضیح در این مورد  ابتدا به شرح مقدمه ای میپردازیم؛

چه کسی فکرش را میکرد که فضای آنلاین تا این حد در بین مردم گسترش یابد؟ با گسترش این فضا، شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های آنلاین که زندگی افراد را بسیار ساده تر کرده است و افراد عادی هم دوست دارند از این فضا استفاده کنند. کسب و کارها با متوجه شدن این مورد که خیلی از افراد در این فضا قرار دارند تصمیم گرفتند که خودشان را در این دنیای دیجیتال و آنلاین نشان دهند و با مردم ارتباط برقرار کنند.

تبلیغات در گوگل

 

این گونه شد که مفهموم بزرگی به نام دیجیتال مارکتینگ ایجاد شد. در واقع دیجیتال مارکتینگ به شما و برندتان کمک می کند که در این فضا دیده شوید.

اولین قدم برای اینکه بتوانید وارد فضای آنلاین شوید و خودتان را به نمایش بگذارید و یک راه ارتباطی بین خودتان و افراد ایجاد نمایید این است که اقدام به طراحی سایت کنید. همانطور که شما فضایی به نام فروشگاه یا مغازه در کسب و کار سنتی داشتید و افراد می توانستد با شما ارتباط برقرار کنند، در این فضا به همان فضا که سایت نام دارد نیاز دارید.

سایت شما طراحی شد. اما اگر در گوگل که قدرتمندترین و محبوب ترین موتور جستجو است شما را سرچ کنیم گوگل شما را نشان خواهد داد؟ در کجای این لیست نتایج بی انتهای گوگل هستید؟

تبلیغات در گوگل

در واقع زمانی که کاربر کلمه یا عبارتی را در باکس سرچ گوگل می نویسد صفحاتی که مربوط به آن کلمه است نشان داده می شود. تقریبا هیچ کاربری به صفحه دوم به بعد نتایج جستجو گوگل مراجعه نمی کند. پس هدف اول از اینکه دیده شوید این است که در هر صفحه ای از گوگل قرار دارید خودتان را به صفحه اول برسانید.

بیشترین میزان کلیک و بازدید مربوط به لینک های یک تا سه است. پس در هدف بعدی باید خودتان را به لینک یک تا سه برسانید. البته این اهدافی که ذکر کردیم کار راحت و آسانی نیست و نیاز به تخصص، مهارت و البته زمان دارد.

سئو سایت این کار را برای شما انجام می دهد اما سئو چیست؟ یعنی افراد با کمک سئو سایت، روش ها و استراتژی های مختلف موجود در آن به شما کمک می کنند که رتبه سایت شما در گوگل رشد کند و شما دیده شوید.

سئو کردن سایت زمان بر است و باید صبوری کرد. اما اگر شما بخواهید خیلی سریع برای مورد خاصی مشتریانی را جذب نمایید و از طرفی هنوز در صفحه اول گوگل هم نیستید چه راهی را در پیش می گیرید. یک راه میان بر برای دیده شدن و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل حتی لینک اول.

کلید طلایی برای حل این مشکل تبلیغات در گوگل یا Google AdWords  است. با ما همراه باشید تا بتوانیم اطلاعات کامل تری را در مورد تبلیغات در گوگل در اخیتارتان قرار دهیم.

تبلیغات در گوگل یا گوگل ادوردز چیست؟

با توجه به اینکه دنیای دیجیتال هر روز به زندگی ما نفوذ بیشتری می کند و ساعات زیادی از روز را درگیر آن هستیم کسب و کارها هم از سمتی تصمیم گرفته اند که در این فضا با افراد مختلفی ارتباط برقرار کنند و خودشان و برندشان را مطرح کنند. هر چه بیشتر بتوانند خودشان را در دل مشتریان احتمالی جای دهند موفق تر خواهند شد. دیجیتال مارکتینگ همان کلیدی طلایی است که می توانید با کمک آن خودتان را در این فضای آنلاین به خوبی قرار دهید.

دیجیتال مارکتینگ ابزارهای مختلفی دارد که با کمک آن ابزارهای قدم گذاشتن در این مسیر را برایتون آسان می کند.

سئو سایت، تحلیل داده های اماری، شبکه های اجتماعی، گوگول ادوردز، ایمیل مارکتینگ و رپورتاژ آگهی همگی ابزارهای مفید و ضروری در این مسیر است. در این مقاله تصمیم داریم در مورد تبلیغات در گوگل یا به اختصار گوگل ادز اطلاعات مفیدی ارائه کنیم.

تبلیغات در گوگل یک سرویس فوق العاده است که از طرف گوگل ارائه می شود و شما با پرداخت هزینه می توانید در لینک اول گوگل قرار بگیرید. در برخی از موارد شاید هم شما مشاهده کرذه باشید مثلا زمانی که خرید بلیط کیش در گوگل سرچ می کنید معمولا لینک اول گوگل که کنار آن خیلی کوچک کلمه ad خورده شده، لینکی است که با کمک تبلیغات در گوگل در این مکان قرار گرفته است.

شاید اگر با کمک سئو می خواستید به لینک برسید باید حداقل شش ماه زمان صرف می کردید و الان با پرداخت هزینه برای تبلیغات در گوگل توانسته اید به این لینک برسید. البته خدمات سئو سایت در کنار تبلیغات در گوگل باید انجام شود تا رتبه بندی سایت شما از طریق جستجوی ارگانیک رشد کند.

آیا تبلیغات در گوگل بر روی سئو تاثیر دارد؟

تبلیغات در گوگل به طور مستقیم بر روی سئو تاثیر ندارد؛ اما یکی از نکات مهم این است که دیده شدن سایت شما در صفحه اول گوگل به شدت بر روی برند سازی شما تاثیر گذار است.

Google AdWords

گوگل ادوردز چه کاری انجام میدهد؟

گوگل ادوردز یک سرویس تبلیغاتی است که شما می توانید وارد آن شوید و کلمه کلیدی که میخواهید روی آن تبلیغات انجام دهید وارد می کنید. زمانی که کاربرانی کلمه کلیدی شما را وارد می کنند لینک شما به عنوان اولین نتیجه تبلیغاتی در صدر نتایج گوگل قرار می گیرد. در انتخاب کلمه کلیدی که می خواهید روی آن گوگل ادوردز کار کنید دقت کنید و آن را از بین کلمات پرسرچ انتخاب نمایید.

گوگل ادز اگر هدفمند و مدیریت شده انجام شود می تواند مشتریان هدف را نشانه بگیرد و بازگشت سرمایه خوبی را برایتان بسازد.

قبل از اینکه تبلیغات خود را در گوگل شروع کنید ابتدا از بین کلمات کلیدی مورد نظرتان بهترین را انتخاب نمایید. متن و عنوان جذابی برای کلمه مورد نظرتان بنویسید.

مطمئن شوید کاربران بعد از کلیک روی لینک تبلیغاتی شما وارد صفحه درستی می شوند.

در صفحه لندینگ تبلیغاتی شما باید اطلاعات درست در مورد کلمه کلیدی وجود داشته باشد و حتما از کاربر بخواهید کاری انجام دهد. به بیانی دیگر آن صفحه Call To action باید داشته باشد.

اگر تمام مسائل ریز و جزئیات را رعایت کرده باشید میتوانید مطمئن باشید که هزینه ای که برای تبلیغات پرداخت کرده اید با بازگشت سرمایه همراه است و باعث سوددهی خواهد شد. اما اگر بدون برنامه ریزی صحیح و اصول مربوط به تبلیغات در گوگل این کار انجام دهید باید بدانید که تمام سرمایه خود را هدر داده اید.

گوگل ادوردز

ایجاد اکانت و عضو شدن در سرویس گوگل ادز رایگان است اما اینکه شما بخواهید از این تبلیغات استفاده کنید نیازمند صرف هزینه به دلار، یورو، درهم و یا دیگر واحدهای پولی است.

شما باید بابت هر کلیکی که روی لینک تان می شود هزینه ای پرداخت کنید. پس سعی کنید با ایجاد یک برنامه درست و صحیح سرمایه خود را با سودش به مجموعه خود برگردانید.

با کلیک های تکراری بر روی تبلیغ هزینه کسر می شود؟

طبق قوانین گوگل ادز در صورتی که یک کاربر در طول روز چند بار بر روی سایت کلیک کند، تنها یک بار از هزینه کلیک کسر خواهد شد.

اگر تصمیم گرفته اید که تبلغیات در گوگل را برای برند و مجموعه تان انجام دهید بهتر است از قبل با یک مشاوره دیجیتال مارکتینگ که در این زمینه تخصص و مهارت دارد و تجربه مثبتی از تبلیغات در گوگل برای برندی دارد صحبت کنید و راهنمایی بخواهید.

شرکت سئو اینجا یکی از شرکت های دیجیتال مارکتینگ است که در زمینه های مختلف دارای تخصص است و می تواند شما را در این راه یاری کند. با ما در ارتباط باشید تا بتوانید از مشاوره سئو و تبلیغات در گوگل به صورت تخصصی نهایت بهره وری را انجام دهید.

قیمت سئوسفارش سئوتماس با سئواینجا