سئو سایت عربی

سئو سایت عربی مجموعه ای از تکنیک ها و روش هایی است که برای بهینه کردن سایتی با محتوایی به زبان عربی استفاده می شود تا سایت بازدید بالایی داشته باشد.

سئو سایت (SEO) بهینه سازی حرفه ای سایت خود را به دست اهلش بسپارید و به صورت صحیح و کاملا تضمینی از شرکت تخصصی سئو اینجا بخواهید✅ بکار گیری شیوه های جدید سئو در سال 2021 برای تثبیت رتبه

برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر برای بهینه سازی وب سایت با شماره تماس 09375959943 تماس بگیرید.

سئو سایت به معنای قرار دادن آن در لینک هایی که بیشتر مورد بازدید قرار می گیرند. با پیشرفت در دنیای دیجیتال امروزه تقریبا تمام کسب و کارها فضایی در دنیای دیجیتال به خودشان اختصاص داده اند. این فضا را سایت می نامند که شما می توانید در آن از خدمات و محصولاتتان صحبت کنید. آن ها را به مخاطبان معرفی کنید. حالا اگر تعداد بازدید سایت تان بیشتر باشد به این معنا است که شما مخاطبان بیشتری دارید و می توانید روی فروش بیشتر کالا و خدمات تان حساب باز کنید.

سئو عربی

فردی نیازی را احساس می کند و به دنیای وب مراجعه می کند تا نیازش را برطرف کند. خواسته خود را در گوگل که محبوب ترین موتور جستجو است سرچ می کند. گوگل بهترین و قدرتمندترین موتور جستجو است و می تواند نتیجه دلخواه کاربر را به آن نمایش دهد. بعد از سرچ کردن، گوگل یک صفحه به کاربر نمایش می دهد که به آن صفحه نتایج جستجو یا Serp (Search engine result page) می گویند.

در این صفحه ده لینک سایت که مربوط به جستجو کاربر است نمایش داده می شود. بیشترین میزان کلیک مربوط به لینک اول است. اگر می خواهیم که کاربر سایت ما و خدمات ما را ببیند باید ابتدا در صفحه اول و بعد در لینک های اول تا سوم قرار بگیریم. برای این کار باید از روش هایی استفاده کنیم که بتوانیم سایت مان را بهینه یا سئو کنیم. این به نوعی پاسخ به پرسش سوال سئو چیست می باشد.

این دقیقا کاری است که سئو برای ما انجام می دهد. در سراسر دنیا این قضیه پابرجاست و گوگل با توجه به زبانی که کاربر از آن استفاده می کند و سرچ را انجام می دهد نتایج را به همان زبان نمایش می دهد. اینجاست که سئو عربی، سئو فارسی، سئو انگلیسی یا زبان های دیگر شکل می گیرد.

روش های سئو عربی

اگر سایت شما با محتوای عربی نوشته و ایجاد شده است باید با کمک سئو عربی آن را بهینه کنید، دقیقا همان رفتاری که با سایت های فارسی می شود. 

هر ساله گوگل برای اینکه کاربر را از خود راضی تر کند الگوریتم هایی ارائه می کند تا او زودتر و سریعتر به نتیجه مورد نظر خود برسد. این آپدیت ها هم معنا و مفهوم سئو را تغییر داده است.

سئو برگرفته از کلمه Search engine optimization بوده است اما با توجه به اینکه گوگل هدفش کاربر است معنای سئو هم به Search experiment optimization تغییر کرده است به معنای بهینه کردن تجربه کاربری است.

گوگل فارغ از زبان سایت ها این الگوریتم ها ارائه می کند و شما باید سایتتان را براساس آن ها آپدیت نمایید. برای سئو عربی باید به تمام این الگوریتم ها مسلط بود تا بتوانید بر اساس خواسته گوگل سایت عربی تان را بهینه کنید و در رتبه بندی گوگل جایگاه مناسبی را به دست آورید.

سئو فارسی بر اساس کلمات پر سرچ یا کلمات کلیدی انجام می شود. منظور از کلمه کلیدی، همان کلمه ای است که کاربران آن را سرچ می کنند و به دنبال آن هستند. حالا اگر این سایت برای مخاطبان فارسی زبان ایجاد شده باشد تمام محتوای تولید شده در سایت و کلمات کلیدی هم فارسی است. 

سئو کلمات عربی

در سئو عربی ابتدا باید مشخص کرد که بازار هدف و مخاطبان سایت چه کسانی هستند. همانطور که مشخص است پرسونای مخاطب این گونه سایت ها افرادی هستند که زبان اول آن ها عربی است. اولین قدم برای سئو سایت این است که کلمات کلیدی را شناسایی کنیم. می توانید برای شناسایی کلمه کلیدی مناسب مقاله آن را مطالعه کنید. در مورد زبان عربی، فارسی و انگلیسی فرقی ندارد باید کلمه کلیدی همان زبان را استخراج کرد.

پس برای سئو عربی اولین مرحله انتخاب کلمات کلیدی پر سرچ در زبان عربی است.

یکی از کارهایی که برای سئو سایت انجام می شود سئو داخلی است. در سئو داخلی محتوا، تصاویر، هدینگ ها و متاتگ ها اصلاح می شود. این برای بسیار از متخصصین سئو که به فارسی سایت را بهینه می کنند کار راحتی خواهد بود. اما این را در نظر بگیرید که محتواهای عربی را باید اصلاح کنید و کلمات کلیدی با چگالی مناسب در آن به کار ببرید کار کمی سخت تر خواهد بود. حتما با خود می گویید که سئوکار با زبان عربی باید سئو عربی را انجام دهد.

اما تیم متخصص سئو اینجا توانسته است پروژه هایی به زبان عربی را بهینه کند و در رتبه یک گوگل قرار بگیرند.  شما کسب و کارهایی در نظر بگیرید که فارسی زبان هستند اما مشتری و مخاطبان عربی دارند و نیاز دارند روی کلمات کلیدی عربی سایتشان بهینه شود. 

از روش های دیگر برای سئو کردن سایت، به کار بردن تکنیک های سئو خارجی است. منظور از سئو خارجی روش هایی است که با کمک آن ها می توانید ارزش دامنه سایت خودتان را بالا ببرید و ارزش آن را از نظر گوگل افزایش دهید تا در رتبه های بالاتر قرار بگیرد. این روش ها مانند گرفتن اعتبار از سایت هایی با DA بالا از طریق Link Building، معرفی سایت و ارجاع به صفحات مان از طریق بلاگ ها، نوشتن رپورتاژ آگهی و انتشار آن در سایت های خبری و..

سئو سایت عربی

این روش ها برای تمام سایت ها یکسان است و برای همه انجام می شود. اما در پروژه هایی که زبان سایت غیر از فارسی است کمی دشوارتر خواهد بود. در سئو عربی هم تمام اصول و روش ها استفاده می شود تا سایتتان با کلمه مورد نظرتان بهینه شود و در رتبه های خوب گوگل قرار بگیرد.

برای سئو کردن از ابزارهایی که گوگل در اختیارتان قرار می دهد تا بتوانید سایت و عملکرد خودتان را آنالیز کنید و رفتار خود را اصلاح کنید و به جلو پیش روید. برای این ابزارها زبان مشخصی تعیین نشده است.

می توانید از این ابزارها برای هر نوع سئویی استفاده کنید. این ابزارها برای سئو عربی، سئو فارسی و انگلیسی می تواند کارآمد باشد و باید از آن به درستی استفاده کرد تا به نتیجه مورد علاقه خود برسیم. ابزارهایی مانند Gtmetrix ،Alexa ،Moz و.. می تواند به شما کمک کند فقط کافی است به جای کلمه فارسی کلمه عربی را وارد کنید تا سئو عربی را تحلیل و بررسی کنید.

اینکه سایت شما عربی یا فارسی است و یا به زبان های دیگر طراحی شده است فرقی نمی کند باید حتما از نظر تکنیکال مشکلی نداشته باشد. در سئو عربی هم سئو کار سایت شما را از نظر تکنیکال سئو خواهد کرد.

یکی از مهم ترین پارامترهایی که در این قسمت مورد توجه قرار می گیرد سرعت لود شدن سایتتان است. اگر سایت شما بیشتر از سه ثانیه زمان ببرد تا به طور کامل لود شود مخاطب از آن خارج می شود و هرگز باز نخواهد گشت. گوگل هم برای سایت هایی که سرعت بارگذاری کمی دارد و زمان زیادی طول می کشد تا لود شود ارزش قائل نمی شود.

اگر سایت شما و رقیبتان از تمام نظرها یکسان باشد اما سایت شما در چند صدم ثانیه با اختلاف دیر لود شود گوگل سایت رقیبتان را نمایش می دهد. تحقیقات نشان می دهد اگر سایتتان بالای دو ثانیه زمان بگیرد تا به طور کامل نمایش داده شود 47% کاربران از آن خارج می شوند. اگر سئو عربی یا سئو فارسی انجام می دهید حتما به این نکته دقت نمایید.

سئو عربی حرفه ای

در گذشته اگر گوگل به محتوای داخلی سایت چندان اهمیت نمی داد الان بسیار مورد توجه قرار می گیرد. اگر محتوایی که تولید کرده اید ارزشی برای مخاطب ایجاد نکند و کیفیت لازم را نداشته باشد کاربر خیلی سریع از سایت شما خارج می شود.

سعی کنید محتوایی تولید کنید که کاربر پسند باشد و به اطلاعات کاربر چیزی اضافه کند. فرقی ندارد محتوای شما انگلیسی است یا عربی، برای سئو شما به یک محتوا بسیار باکیفیت نیاز خواهید داشت. برای تولید محتوای سئو شده نباید تنها به کلمه کلیدی و چگالی آن توجه داشت. بلکه اولویت اول باید کاربر باشد سپس بقیه موارد. در رابطه سئو عربی هم باید محتوای تولید شده شما بسیار خوانا، باکیفیت، ارزشمند باشد و به آگاهی مخاطبان بیفزایید. 

اگر می خواهید سایتی را با کلمه عربی و به زبان عربی بهینه کنید پیشنهاد می شود از متخصصین تیم سئواینجا مشاوره و راهنمایی بگیرید یا آموزش سئو و تدریس خصوص سئو را دنبال کنید. این گروه به دلیل سابقه خوبی که در سئو سایت های عربی دارد می تواند به شما کمک کند. تمام چک لیست هایی که برای سئو یک سایت باید تیک بخورد در سئو عربی هم باید انجام شود و تیم سئواینجا این کار را به صورت حرفه ای انجام می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت سئوسفارش سئوتماس با سئواینجا