رپورتاژ آگهی چیست؟

 سرعت مشاغلی که با سرعت نجومی اینترنت همگام می شوند زیاد است و اگر کمی از این مسیر عقب بیوفتید مطمئنا همه رقباء از شما پیشی می گیرند. هر روز به تعداد کاربران اینترنت و مشاغل اینترنتی اضافه می شود و اگر می خواهیم که حرفی برای گفتن داشته باشیم باید بتوانیم قدم درست و سنجیده ای برداریم.

برای ورود به این فضا یک طراحی سایت انجام داده اید. اما کجای این دنیای گسترده گوگل وجود دارید؟ راجع به سئو سایت چه میزان اطلاعات دارید؟

در این مقاله می خواهیم رپورتاژ آگهی، مطمئن ترین و سنجیده ترین روش برای بهینه سازی سایت را به شما معرفی کنیم. رپورتاژ آگهی همان راه مطئمن است. با ما همراه باشید تا در مورد آن اطلاعات بیشتری به دست آورید.

رپورتاژ آگهی

صفحه اول سرچ، صفحه رویایی گوگل

بعد از اینکه سایتتان را طراحی کردید و در لیست سایت های گوگل قرار گرفت باید از روش هایی استفاده کنید تا کاربر متوجه حضور شما در فضای گوگل شود. تحقیقات نشان می دهد که کاربران گوگل هرگز به صفحه دوم سرچ مراجعه نمی کنند. در نتیجه بهتر است از روش هایی استفاده شود که در صفحه رویایی گوگل یعنی صفحه اول قرار بگیریم.

بعد از اینکه در صفحه اول نتایج سرچ گوگل قرار گرفتیم باید از روش هایی استفاده کنیم تا در لینک های اول تا سوم جایگاه خود را تثبیت کنیم. این جایگاه یعنی بیشترین میزان بازدید و افزایش فروش کالا و خدمات شما.

به این روش ها، که به بهتر دیده شدن سایت شما کمک می کند سئو سایت گفته می شود. این روش ها یا داخل سایت انجام می شود که به آن سئو داخلی گفته می شود، یا بیرون از سایت شما انجام می شود که به آن سئو خارجی می گویند.

نوشتن رپورتاژ آگهی یکی از روش های سئو خارجی است. شما با این روش از سایت هایی که اعتبار بالا و اسپم اسکور (Spam Score) پایین دارند برای سایت خود اعتبار می گیرید و سایت خود را از دید گوگل ارزشمند می کنید.

رپورتاژ خبری

نوشتن رپورتاژ آگهی یکی از روش های سئو سایت است. شما برای گرفتن نتیجه بهتر باید باید بتوانید تمام روش های بهینه سازی سایت را توما با هم انجام دهید. زمانی که سئو داخی، تکنیکال و سئو خارجی را با هم انجام می دهید می توانید جایگاه بهتری در رتبه بندی سایت به دست آورید.

شما تمام اقدامات را انجام دهید و ضربه آخر را با نوشتن رپورتاژ آگهی بزنید و منتظر بهتر دیده شدن سایت و بهبود جایگاه کلماتتان باشید.

رپورتاژ آگهی، این کلید مشکل گشا چیست؟

رپورتاژ آگهی که به آن رپورتاژ خبری هم گفته می شود یک مقاله خبری است که جنبه آگاهی دادن به افراد دارد و جنبه تبلیغاتی آن به صورت کاملا مخفی در آن نهادینه شده است.

رپورتاژ آگهی ها در سایت های پربازدید خبری منتشر می شود. این سایت ها ارزش دامنه بالایی دارند، اسپم اسکور پایینی دارند، بازدیدکنندگان زیادی دارند و می توانند بازدید سایتتان را افزایش دهند. سایت ها خبری اعتبار بالایی دارند و می توانند به سایت شما نیز اعتبار ببخشد.

در نوشتن رپورتاژ آگهی دقت کنید که نوشته شما جنبه تبلیغاتی پیدا نکند. باید سعی کنید در مورد کالا یا خدمات خودتان به مشتری آگهی بدهید و در آخر خودتان را معرفی نمایید. تحقیقات نشان داده است که متن های تبلیغاتی می تواند در ذهن مشتری ها حالت دفاعی ایجاد نماید و از متن شما استقبال نخواهد شد.

رپورتاژ آگهینکته ای که در مورد رپورتاژ آگهی وجود دارد این است که مقاله نوشته شده شما برای همیشه در سایت خبری باقی خواهد ماند. این امکان وجود دارد که کاربر هر زمان که با مقاله شما در سایت خبری روبرو شد به سایت شما هم سر بزید و به نرخ بازدیدتان اضافه کند.

نوشتن رپورتاژ آگهی یکی از مطمئن ترین روش های سئو سایت است. اگر احساس می کنید که کار سختی در پیش دارید می توانید نوشتن آن را به تیم های سئو کار مانند سئواینجا بسپارید و خیالتان از بابت متن رپورتاژ و محل انتشار آن راحت باشد.

چگونه یک رپورتاژ اگهی جذاب و تاثیرگذار بنویسیم؟

نوشتن تیتر جذاب اولین قدم برای نوشتن رپورتاژ آگهی است. تیتری بنویسید که کاربر تمایل داشته باشد روی آن کلیلک کند و ترغیب به خواندن مقاله شما شود.

همانطور که گفتیم در متن مقاله اصلا خودتان و برندتان را تبلیغ نکنید. ابتدا سعی کنید آگاهی دهید سپس در آخر مقاله از خودتان بگویید. متن مقاله شما باید به اطلاعات ارزشمندی را به کاربر شما اضافه کند.

درخواست های خود را از کاربر بکنید. بخواهید وقتی کاربر مقاله شما را خواند چه کاری را انجام دهد. مثلا وارد سایت شما شود، قیمت های کالا را بررسی کنند یا هر کار دیگری که شما مدنظرتان است.

نکته بسیار حیاتی و مهم در مورد نوشتن رپورتاژ آگهی، این است که متن نوشته شما باید یونیک و اختصاصی باشد. محتوای کپی ارزش مقاله شما را به شدت پایین می آورد و هزینه ای که بابت انتشار رپورتاژ آگهی پرداخت کرده اید سوخت خواهد شد.

تاثیر رپورتاژ آگهی در سئو

از کلمات کلیدی به تعداد صحیح و چگالی صحیحی استفاده کنید. برای نوشتن رپورتاژ آگهی سعی کنید در مورد سه کلمه کلیدی خود صحبت کنید. این سه کلمه باید به صفحات شما لینک داده شود. از کلمه کلیدی زیاد استفاده نکنید و خوانایی متن را کاهش ندهید.

سعی کنید با استفاده از عکس های جذاب و باکیفیت به جذابیت متن بیفزایید. خواندن متن طولانی بدون عکس برای کاربر بسیار خسته کننده است. قرار دادن عکس لابه لای متن طولانی رپورتاژ آگهی می تواند کاربر را به خواند مقاله ترغیب نماید.

سعی کنید نیاز کاربر را شناسایی و آن را در متن مقاله خود مطرح کنید. سپس برای حل نیاز او یک راه حل مناسب ارائه دهید.

کلام آخر

نوشتن رپورتاژ آگهی به تخصص و تجربه نیاز دارد. اگر تجربه و دانش کافی برای آن ندارید میتوانید به تیم های متخصص و سئوکار مانند سئواینجا مراجعه نمایید و نوشتن مقاله رپورتاژی خود را با ارتباط با ما به این تیم با تجربه بسپارید.

سئو اینجا انواع خدمات سئو سایت مانند سئو خارجی، رپورتاژ، سئو داخلی و حتی مشاوره سئو برای بهبود سئو سایت شما ارائه می‌دهد. پس در صورتی که نیاز به این خدمات داشتید میتوانید روی ما حساب کنید.

سوالات متداول

رپورتاژ آگهی یا ریپورتاژ چیست؟

رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری، متنی است به صورت خبری که در مورد یک کسب و کار تهیه می شود و در سایت های خبری و سایت های مرتبط درج می شود.

رپورتاژ آگهی چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟

از آنجاییکه هنگام درج رپورتاژ خبری یا آگهی در سایت های ناشر رپورتاژ، لینک فالو به سایت شما داده می شود، اثر مثبت بر سئو سایت شما دارد.

نحوه محاسبه هزینه رپورتاژ آگهی به چه صورت است؟

نحوه محاسبه قیمت رپورتاژ آگهی به این شکل است که هزینه نگارش متن بعلاوه هزینه نشر در سایت های ناشر باهم جمع بسته می شود.

چه تعداد رپورتاژ آگهی برای یک سایت خریداری شود؟

هیچ محدودیتی ندارد. فقط باید نکات مطرح شده در این مقاله در تمام آنها رعایت شود.

 

قیمت سئوسفارش سئوتماس با سئواینجا