سئو سایت هتل

عناوین محتوا

سئو سایت هتل برای مشاغلی که در محیط اینترنت مشغول به فعالیت در این حوزه می باشند امری بسیار مهم است. برای بشتر شدن ترافیک و در نتیجه افزایش درآمد و شهرت حاصل از آن، باید از روش های اصولی سئو برای کسب بهترین رتبه در نتایج جستجوی گوگل استفاده کنید.

سئو سایت هتل چه مزایایی می تواند داشته باشد؟

سئو سایت هتل مزایای زیادی دارد که از جمله آنها عبارت است از:

 • پیشرو بودن برند هتل شما در فضای رقابت.
 • افزایش اعتبار.
 • افزایش اعتماد مشتریان.
 • برندسازی.
 • بیشتر شدن سود.
 • افزایش ترافیک وارد شده به سایت.

معنی بهنیه سازی و سئو سایت هتل

سئو سایت هتل، فرایند بهینه سازی یک وب سایت برای ارتقا رتبه بندی آن در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) می باشد. این به شما کمک می کند بیشترین ترافیک و بازدیدکننده را داشته باشید. علاوه بر این، فعالیت های اینترنتی شما را تقویت کرده و رزروهای بیشتری از طریق وب سایت شما صورت خواهد گرفت. در نتیجه، سئو به بخش جدایی ناپذیر از بازاریابی دیجیتال صنعت هتلداری تبدیل شده است.

درآمد چشمگیر هتلداران با سئو سایت!!

در سئو سایت هتل، زمانی که صحبت از قابلیت دسترسی آنلاین مهمانان احتمالی یا برنامه ریزان مراسمات پیش می آید، هتل هایی که سئو سایت خود را در اولویت قرار می دهند، یک مزیت برجسته نسبت به رقبای خود خواهند داشت. برخی از نکات مثبت سئو برای وب سایت هتل شما به صورت زیر خواهد بود:

درآمد سئو سایت هتل

در معرض دید بیشتر قرار گرفتن:  بیشتر مخاطبان بر روی اولین سایت در لیست نتایج گوگل کلیک کرده و هر چه یک سایت در رتبه بندی پایین تری قرار داشته باشد، شانس کمتری خواهد داشت. براساس تحقیقات، اولین وب سایتی که در رتبه بندی گوگل 31.7 درصد از کل کلیک ها را بدست آورده درحالی که برای آخرین نتیجه ای در صفحه اول قابل رویت است، این درصد تا 2.2 کاهش می یابد.

 • هزینه کمتر تبلیغات: گرچه فرآیند سئو زمان بر است، اما از روش های دیگر بازاریابی به مراتب مقرون به صرفه تر می باشد.
 • مشتریان علاقه مند: زمانی که افراد در وب سایت شما گردش می کنند، اطلاعات و محتواهای بیشتری دریافت می کنند. در واقع به آنها اجازه انتخاب داده شده و مشتریانی که به دنبال خدماتی مشابه خدمات شما باشند، جذب هتل شما خواهند شد.

راه های سئو سایت هتل

 • پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب

پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب برای موفقیت سئو سایت هتل حیاتی است. عدم انتخاب کلمه کلیدی مناسب، مانند تیری در تاریکی می باشد. یادگیری نحوه پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب و استفاده از آنها در سئو وب سایت، امری اجتناب ناپذیر است. یک کلمه کلیدی، معمولا عبارتی است که با استفاده از آن می توانید ترافیک مورد نظر خود را از سمت موتورهای جستجو کسب کنید. افزایش رتبه سایت با استفاده از کلمات کلیدی و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل، افزایش رتبه طبیعی نامیده می شود.

سایت هتل شما، شاید در یک کلمه خاص به صورت طبیعی رتبه خوبی کسب کرده باشد، اما همیشه داشتن یک برنامه مدرن ارجعیت دارد. شناخت کلمات کلیدی مناسب برای سایت هتل شما، در سئو سایت هتل، تاثیری زیادی می تواند داشته باشد. همچنین یک صفحه مشخص می تواند در چندین کلمه کلیدی رتبه خوبی کسب کند.

در کسب و کار هتل، کاملا واضح است که تمام هتلداران علاقه مند باشند که در جستجوی عبارت هتل به علاوه نام شهرشان در رتبه اول گوگل قرار گیرند. اما دیگر گزینه ها چطور؟ چه کلمات کلیدی دیگری می توان یافت که در پست ها، صفحات داخلی و صفحات فرود به کار برد که از آنها نیز ترافیک کسب کنیم؟ اینجاست که جستجوی کلمات کلیدی به کار می آید.

 • اهمیت Meta Title، Meta description و URL در سئو سایت هتل

تاثیر متا تگ ها در گوگلاین ابزار، نقش مهمی در سئو وب سایت هتل شما بازی خواهند کرد. برای منطبق کردن وب سایت خود با سئو نیازمند بهینه سازی این مورد هستید.

Meta title یا همان عنوان صفحه بر روی برگه مرورگر شما نمایش داده می شود که به مخاطب شما می گوید وب سایت یا صفحه وب شما درباره چه چیزهایی است.

 •  Meta description

متا دیسکریپشن (توضیحات متا) یک برچسب HTML است که محتوای صفحه را خلاصه می کند و موتور جستجو آن را در زیر Meta Title نمایش می دهد. این دومین عامل مهم است که می تواند سبب ارتقا یا تخریب رتبه بندی شما شود.

توجه داشته باشید که متا دیسکریپشن مناسب باید به طور کامل هتل شما را توصیف کند. همچنین باید حاوی کلمات کلیدی که بدست آوردید باشد. و در نهایت باید بازدید کننده را مجاب کند وارد وب سایت شما شود.

 • URL صفحه سایت

URL، در واقع آدرس یک صفحه بر روی وب سایت هتل شماست. یک URL مناسب به شما کمک می کند گام بلندی در سئو خود بردارید. URL شما باید دقیق و قابل فهم باشد.

 • تولید محتوای ارگانیک

در سئو سایت هتل،محتوا، بخش مهم استراتژی سایت شماست. ابتدا سراغ محتوای صفحه اصلی می رویم. یک کلمه کلیدی مورد نظر را در برچسب h1 اضافه می کنیم. سپس همان کلمه کلیدی را در 100 لغت اول پاراگراف اول صفحه خود اضافه می کنیم. با نهایت دقت حداقل 800 تا 1000 لغت شامل کلمات کلیدی و هم معنی های آنها در صفحه اصلی خود قرار دهیم.

هر چقدر محتوای بیشتر (البته مرتبط و معنادار) داشته باشد، شانس بیشتری برای رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو خواهید داشت.

alt تصاویر

 • Alt تصاویر!

Alt text تصویر، یک متن جایگزین است که اگر آن تصویر نمایش داده نشود، ظاهر می شود. alt-text به دلایل زیر از اهمیت زیادی برخوردار است:

 1. موتورهای جستجو، تصاویر را نمی فهمند. بنابراین، اضافه کردن متن جایگزین، یک درک کلی به آنها می دهد تا بتوانند تصاویر شما را فهرست بندی (ایندکس) کنند.
 2. به ابزارهای خواندن صفحه، اجازه می دهد تصاویر را برای خوانندگان نابینا توصیف کنند.
 3. همچنین در سئو سایت هتل ها، موتورهای جستجوی تصویر نیز از اهمیت خاصی برخوردارند. شما باید در رتبه بندی آن نیز موفق باشید که متن جایگزین به شما کمک خواهد کرد.
 • هدینگ ها و ساب هدینگ ها

هدینگ ها یا سرتیترها به کاربران و موتورهای جستجو اجازه می دهد راحت تر محتوای متن های وب سایت شما را درک کند. آنها مشخص می کنند کدام بخش های محتوای شما مهم هستند و نشان می دهند چگونه به یکدیگر مرتبط هستند. هدینگ ها و ساب هدینگ ها را با H نمایش می دهند و شامل H1,H2,H3,H4,H5 و H6 می باشند.

 • سرعت بارگذاری وب سایت

عامل دیگر که از اهمیت بسزایی برخوردار است، سرعت وب سایت شماست. از این حقیقت غافل نشوید که مخاطبان شما کم حوصله هستند. اگرچه این موضوع، اندکی فنی است اما مهم است که بدانید چه چیزی باید از طراح یا توسعه دهنده وب سایت خود بخواهید.

 • به ابزار Google Page Speed Insight بروید.
 • URL وب سایت خود را وارد کنید و Analyze را فشار دهید.

سرعت سایتنمره وب سایت شما برای دسکتاپ و تلفن همراه نشان داده می شود. همچنین می توانید محدوده مشکل در وب سایت خود را مشخص کرده و از راهنمایی آن، در رفع مشکل بهره ببرید.

نکته ی مهمی که درباره سئو سایت هتل و هتلداری وجود دارد این است که سعی کنید حتما از از عکس های جذاب و دیدنی در سایت خود استفاده کنید، چون هتل یک مکان تفریحی و گردشی است باید با عکس های جذاب بتواند مخاطبان خود را جذب کنید.

سخن آخر

برای سئو سایت هتل خود، بهره گیری از شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو سایت امری کاملا ضروری می باشد. شرکت سئو اینجا با داشتن سال ها تجربه حرفه ای در زمینه سئو، دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت، همواره با ارائه با کیفیت ترین مشاوره سئو ، استفاده از تکنیک های موثر و بروز و همچنین با در دست داشتن ماهرترین تیم سئو، می تواند در پیشرفت کسب و کار به متقاضیان کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت سئوسفارش سئوتماس با سئواینجا