تکنیک قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

عناوین محتوا

اینکه قرار گرفتن در صفحه اول گوگل، هم دغدغه شما هست یا نه نکته­ ای می باشد که در این مقاله می­ خواهیم به آن بپردازیم.  اگر دوست دارید در این دنیای بزرگ و پررقابت دیجیتالی و آنلاین حرفی برای گفتن داشته باشید توصیه می­ کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید تا تکنیک، راز و رمزهای موفقیت در دنیای شگفت انگیز آنلاین را بیاموزید.

میل به برنده شدن، نفر اول بودن، سرآمد بودن در ذات همه انسان­ ها وجود دارد و این خصوصیت در تمام جنبه ­های مختلف زندگی افراد به وضوح قابل مشاهده است. کار کردن و کسب و کار مهم­ترین قسمت زندگی هر فردی را تشکیل می­ دهد و برای اینکه در آن موفق شوند اقدامات وسیعی انجام می­ دهند.

  • قبول دارید که سرعت زندگی در عصر حاضر بسیار زیاد است و اگر با این سرعت هم راستا نشویم به طور قطع به یقین شکست می ­خوریم؟
  • برای اینکه بتوانیم زندگی و کسب و کارمان را با این سرعت یکی کنیم چه راهکارهایی را مدنظر قرار می دهید؟
  • آیا تا به امروز توانسته ­اید شغل و حرفه­تان را وارد دنیای دیجیتال کنید؟
  • کسب و کار شما در کجای این دنیای مجازی قرار دارد؟
  • چه حرفی برای گفتن دارید؟

با سئو اینجا همراه باشید چون حرف­های زیادی با بیانی ساده برای گفتن دارد تا شما را در مسیر موفقیت قرار دهد.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به چه معناست؟

در نظر بگیرید که شما یک کسب و کار محلی دارید. یک مغازه افتتاح می­ کنید، جنس ­هایی باکیفیت و قیمت مناسب هم در آن قرار می­ دهید، صبح­ های زود مغازه را باز می­ کنید و تا آخر شب نشسته ­اید منتظر اینکه مشتری وارد مغازه شما شود و جنسی خریداری کند. اما اگر یک تبلیغات انجام دهید که مغاره شما دارای اجناس بسیار شیک و با قیمت مناسب است، احتمالا از هجوم مشتریان زیاد شوک زده خواهید شد. اینکه خودتان را به دیگران معرفی نمایید، قطعا به سود شما و کسب و کارتان خواهد بود.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به چه معناستاین در فضای سنتی کسب و کار است و برای سال­های قبل پاسخگو بوده است. اما الان دنیا، دنیای سایت و دیجیتال مارکتینگ است. برای اینکه وارد این فضا شوید اولین قدم این است که یک سایت طراحی کنید. سایت همانند مغازه شما در دنیای سنتی است. محلی که می ­توانید در آن به تجارت و کسب و کارتان بپردازید.

اما فرض کنید شما یک سایت هم برای تجارت خود طراحی کرده­اید، چگونه می­ خواهید به انبوه مشتریان موجود در این فضا خودتان را معرفی کنید؟ مشتری­ها از کجا بدانند که کسب و کاری با مشخصات و ویژگی­ های شما در این فضا وجود دارد؟

خیلی ساده است، با قرار گرفتن در صفحه اول گوگل!

آیا گوگل دوست شماست؟ یا…؟

گوگل محبوب­ترین موتور جستجو شناخته شده است. آن هم به دلیل این است که به کاربر اهمیت بسیار زیادی می­ دهد و هدف آن جلب رضایت کاربر است. تمام تلاش خود را به کار می ­گیرد که کاربر را در سریع­ترین زمان ممکن به نیاز و خواسته ه­اش برساند.  از طرفی هم کاربر به دلیل اینکه می­ تواند پاسخ نیازهای خود را به درستی و به سرعت در گوگل پیدا ­کنند آن را دوست دارد و از آن به شدت استفاده می کند.

معیار گوگل برای قرار گرفتن در صفحه اولاین دوستی تا آنجایی پایدار و دو طرفه است که شما فقط نقش کاربر را برعهده داشته باشید. اگر بخواهید در این موتور جستجو، به عنوان یک سایت که می­ خواهد به کسب درآمد مشغول شود ظاهر شوید نیاز خواهید داشت که روش دوستی­تان با گوگل را تغییر دهید.

کاربران گوگل زمانی­ که پاسخ نیاز خود را در چند لینک اول پیدا می­ کند هرگز به صفحات بعدی گوگل مراجعه نمی ­کنند. تحقیقات و مطالعات نشان می­ دهد که بیشترین میزان کلیک مربوط به سایت ­هایی است که در صفحه اول و لینک ­های یک تا سه می باشد. با گوگل باید طوری رفتار کنید که بتوانید در این جایگاه شما را نشان دهد. هدف از دوستی ما با این موتور جستجو، قرار گرفتن در صفحه اول گوگل است.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و شروع سخت­گیری­ ها

اینکه گوگل شما را در این جایگاه نشان دهد باید سایت شما اعتبار داشته باشد و گوگل این اعتبار را به کاربرانش نشان دهد. یکی از اقدامات مهم در راه پر چالش قرار گرفتن در صفحه اول گوگل این است که اعتبار سایت را افزایش دهیم. سایت مان را براساس نیاز کاربر بهینه کنیم. محتوا جذاب و با ارزش در سایت قرار دهیم تا برای کاربر ارزش کلیک کردن داشته باشد.

مشکلات در قرار گرفتن در صفحه اول گوگلتنها روشی که می­ توانید آن­را به کار ببرید، سئو سایت است. شما مجبور هستید که سایت خود را بهینه کنید تا گوگل با شما دوست شود. همانطور که مطرح کردیم، گوگل به کاربر بسیار زیاد توجه دارد به همین دلیل هر روز در حال بهینه کردن الگوریتم ­هایی است که کاربر را زودتر به نیتجه جستجو خود برساند. اگر همکاری و دوستی گوگل را می­ خواهید باید طبق قانون­هایی که گوگل وضع کرده رفتار کنید. خدمات سئو سایت دقیقا این کار را برای شما انجام می­ دهد. بهینه سازی سایت، سخت گیری های گوگل را برای شما آسان و راحت می کند.

سئو چیست؟

سئو سایت مجموعه روش و اقداماتی است که در داخل و خارج از سایت انجام می ­شود و به عنوان یک کاتالیزور در مسیر قرار گرفتن در صفحه اول گوگل عمل می­ کند.

گوگل می­خواهد که:

  •  سرعت لود سایت ما کم باشد چون وقت کاربر بسیار با ارزش است.
  •  محتوای تولید شده در سایت با ارزش باشد، به دانش و اطلاعات کاربر چیزی اضافه کند و باعث ماندگاری کاربر در سایتتان شود.
  • از عکس ­های مرتبط با موضوع استفاده شده باشد تا درک مطالب تسهیل شود.

کاربران با وسایل الکترونیکی مختلف به گوگل مراجعه می­ کنند. سایت شما باید در لپ تاپ، گوشی تلفن همراه و تبلت ظاهر مناسب و نمایش صحیحی داشته باشد. خواسته زیادی نیست و اگر بتوانید خواسته گوگل را برآورده کنید قطعا در صفحه اول گوگل قرار خواهید گرفت. شاه کلید طلایی شما برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل ، سئو سایت است.

سئو سایت، آنقدر هم ساده و راحت نیست. چرا که برای کسب و کار شما رقبای زیادی وجود دارد و آنها هم روی سئو سایت خود کار می­ کنند. شما باید نسبت به رقبا اعتبار بیشتری را نزد گوگل کسب کنید تا در راه قرار گرفتن در صفحه اول گوگل موفق شوید.

نقش سئو سایتفعالیت­ هایی که داخل سایت انجام می ­دهید را سئو داخلی می­ گویند. مانند تولید محتوا خاص و غیرکپی، استفاده از تایتل و توضیحات مناسب، سرعت بهینه سایت و موارد این چنین. فعالیت­ هایی که خارج از سایت انجام می ­شود را سئو خارجی می ­گویند که باعث افزایش اعتبار شما می­ شود. استفاده از سایت هایی با اعتبار دامنه بالا، سوشال مدیا، سوشال بوکمارک و موارد این چنینی می ­تواند باعث افزایش اعتبار سایتتان شود.

نمی­توان گفت که برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل کدام مورد را انجام دهید. انجام دادن همزمان سئو داخلی و خارجی است که شما را به موفقیت نزدیک می­ کند. دقت داشته باشید که سئو فرایندی می باشد که نیازمند این می باشد که از استراتژی های مختلف و هم زمان برای تاثیرگذاری بیشتر استفاده شود.

نقش سئو سایت در قرار گرفتن در صفحه اول گوگلدر آخر

متخصصان زیادی وجود دارند که می ­توانند سایت شما را بهینه کنند و در مسیر قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به شما کمک کنند. سئو اینجا یکی از همان تیم ­های متخصصی است که از قدم­ های اول شما در این مسیر می­ تواند کنار شما قرار بگیرد و پیروزی قرار گرفتن در صفحه اول گوگل را برایتان جشن بگیرد. تخصص، دانش و تجربه است که در سئو اینجا حرف اول را می ­زند و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و لینک­ های پربازدید حاصل تلاش این تیم متخصص است.

برای دریافت مشاوره سئو با کارشناسان با تجربه ما تماس حاصل بفرمایید.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت سئوسفارش سئوتماس با سئواینجا