طراحی سایت صنعتی

عناوین محتوا

در حال حاضر تمامی صنایع رو به پیشرفت برای معرفی هرچه بیشتر خود، نیاز به سایت دارند. باید به این نکته توجه داشت که، طراحی سایت صنعتی نه تنها باعث دیده شدن برند می شود، بلگه در گسترش حیطه فعالیت و افزایش فروش نیز تاثیرات بسیار مطلوبی را به جای می گذارد.

اهمیت طراحی سایت صنعتی وقتی مشخص می شود که، با توجه به اینکه در بازارهای خارجی و داخلی، رقابت بسیار شدیدی وجود دارد، لذا تمامی صنایع به دنبال معرفی هرچه بیشتر محصولات و خدمات خود می باشند.

طراحی سایت صنعتی چه امکاناتی باید داشته باشد؟

از جمله راه هایی که می توان کسب و کارها را از حالت سنتی به مدرن درآورد، فعالیت در بستر اینترنت می باشد. برای اینکه بتوان در مجامع بین المللی رقابت کرد، مقوله طراحی سایت صنعتی، امری لازم و ضروری است. امکاناتی که سایت های کارخانه ای و صنعتی باید دارا باشند، عبارت است از:

 • ساخت و راه اندازی فروشگاه آنلاین.
 • طراحی اپلیکیشن.
 • داشتن قابلیت نظرسنجی در سایت.
 • معرفی اعم از محصولات، اعضای هیات مدیره، اهداف و غیره.
 • معرفی شرکا و برندهایی که با آن ها همکاری می شود.
 • قابلیت اشتراک پست و محصولات در انواع شبکه های اجتماعی.
 • چند زمان بودن در طراحی سایت صنعتی یک امتیاز مثبت است.
 • درج گواهینامه های داخلی و بین المللی.
 • ارائه کاتالوگ محصولات در سایت.
 • راه اندازی سیستم ایمیل مارکتینگ.

امکانات طراحی سایت صنعتی

البته پس از طراحی سایت صنعتی تنها نیم از کار انجام شده است. پس از آن نوبت به سئو سایت می رسد. طراحی سایت بدون استفاده از خدمات مشاوره سئو ، ثمره ای را به همراه نخواهد داشت.

ویژگی های ضروری در طراحی وب سایت صنعتی چیست؟

چه سایت های کارخانه ای و چه انواع دیگر سایت ها، در همه آن ها باید یه سری استانداردهای خاصی در نظر گرفته شود. از جمله این موارد عبارت است از:

 1. رسپانسیو (responsive design) بودن. یعنی در انواع دستگاه های هوشمند، ساختار سایت به هم نریزد.
 2. سرعت لود عامل مهمی دیگری است که باید به ان توجه شود. چراکه اگر سایت کند باشدف کاربر از کار کردن با آن عاجز می شود و سایت را ترک می کند. این اقدام، باعث افزایش نرخ پرش و در نتیجه کاهش رتبه می شود.
 3. زیبا بودن قابل و تجربه کاربری بالا.
 4. در صورت طراحی سایت صنعتی به صورت اختصاصی، داشتن پنل کاربری که بتوان با آن راحت کار کرد، اهمیت زیادی دارد.

ویژگی های طراحی سایت صنعتی

چگونه یک وب سایت صنعتی موفق داشته باشیم؟

علاوه بر موارد ذکر شده در ارتباط با طراحی سایت صنعتی، همانطور که گفته شد، برای افزایش فروش و آگاهی برند، باید از خدمات سئو سایت استفاده شود. با توجه به اینکه گوگل الگوریتم های خود را همواره آپدیت می کند، لذا استفاده از تکنیک ها و ترفندهای بروز سئو، لازم است.

جمع بندی

با توجه به نکات ذکر شده در ارتباط با طراحی سایت صنعتی، شرکت سئواینجا با در دست داشتن متخصص ترین تیم سئو، طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، همچنین با داشتن سال ها تجربه حرفه ای در زمینه های نام برده شده، می تواند خدمات بسیار ارزنده ای را در اختیار مشتریان قرار دهد. با سئو اینجا کسب رتبه اول گوگل ممکن می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت سئوسفارش سئوتماس با سئواینجا