سئو تضمینی

امروزه در دنیایی زندگی میکنیم که همه افراد با کمک اینترنت خریدها و امور روزمره خود را انجام می دهند و در این بین کسب و کارهای زیادی هستند که به کسب درآمد و افزایش سود در بازارهای آنلاین مشغول هستند. مفهوم سئو سایت و به دنبال آن سئو تضمینی عباراتی هستند که امروزه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. در نتیجه، در این مقاله تصمیم داریم در خصوص سئو تضمینی اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهیم که هنگام برونسپاری پروژه سئو بتوانید به خوبی تصمیم بگیرید.

سئو سایت چیست؟

اولین مرحله برای اینکه وارد دنیای کسب و کارهای آنلاین شوید این است که یک سایت در فضای آنلاین داشته باشید. طراحی سایت اگر به صورت حرفه ای انجام شود می تواند در انجام بقیه کارهای دیجیتال مارکتینگ بسیار کمک کننده باشد. اما بعد از این سایت طراحی شد، نیازمند این هستید که به کاربران، کسب و کار خودتان را معرفی کنید.

دقیقا مثل حالتی که شما مغازه جدیدی را افتتاح کرده اید و می خواهید به مشتریان بگویید که کسب و کار من، مغازه من در اینجا واقع شده است. اینکه شما چه خدمات یا کالایی ارائه می دهید، چه نقطه برتری نسبت به رقبا دارید، می تواند به افزایش مشتریان شما کمک کند.

همین که شما سایت طراحی کرده اید دلیل نمی شود که مشتریان به سایت شما ورود کنند. سایت شما مانند هزاران سایتی است که ناشناخته در فضای وب مانده است. راه شناساندن کسب و کارتان به مشتریان در این فضا، سئو سایت است.

سئو سایت مجموعه اقدامات و فعالیت هایی است که رتبه سایت شما را در کلمه های مختلف و کلیدی که کاربر جستجو می کند افزایش می دهد و لینک سایت تان را در صفحه اول گوگل و رتبه های برتر مثلا یک تا سه قرار می دهد. براساس آمار و تحقیقات، بیشترین میزان کلیک مربوط به سایت هایی است که در رتبه اول تا سوم قرار گرفته اند.

سئو سایت به دیده شدن شما، افزایش ورودی کاربران، افزایش میزان کلیک کمک می کند. اگر صفحات سایت شما به درستی طراحی شده باشد می تواند در تبدیل نرخ کاربران به مشتریان واقعی کمک کند؛ که این راه حل نهایی برای افزایش سود در دنیای وب است.

سئو سایت تضمینی

سئو سایت تضمینی یا سئو تضمینی چیست؟

سئو تضمینی حالتی از سئو سایت است که این اطمینان را در شما ایجاد می کند که سئو سایت شما نتیجه می دهد و لینک سایت در جایگاه مدنظرتان ثبت خواهد شد. اگر در فضای گوگل دنبال شرکت های سئو باشید، قطعا با شرکت های زیادی روبرو خواهید شد که انتخاب را برای شما دشوار می کنند. اما این تعداد زیاد شرکت ها، تنوع در انتخاب را نیز برای شما ایجاد  می کند و شما می توانید بین شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو سایت بهترین ان ها را انتخاب کنید.

آیا همه شرکت ها سئو تضمینی می دهند؟

در بین شرکت های سئو، تعداد کمی از ارائه دهنده ها هستند که بابت فعالیتی که انجام می دهند و کلماتی که سئو می کنند به شما تضمین می دهند. در این بین شرکت سئواینجا شرکتی است که سالها تخصص در زمینه طراحی و سئو سایت دارد و می تواند با توجه به الگوریتم ها و آپدیت های گوگل بهترین و مطمئن ترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورد.

قیمت سئو تضمینی در سئواینجا چگونه است؟

سئواینجا رسیدن کلمات و کلیدواژه ها را به جایگاه مدنظر را به شما گارانتی 100 در 100 می دهد. شرایطی که سئواینجا برای سئو تضمینی قرار داده است به شرح ذیل می باشد:

 • هزینه سئو سایت تضمینی به کلیدواژه هایی که شما انتخاب می کنید، بستگی دارد.
 • مبلغ نهایی وکل کلیدواژه ها بعد از انتخاب نهایی کلیدواژه ها مشخص می شود. اما اگر به صورت کلی می خواهید هزینه سئو تضمینی را بدانید، بابت هر کلیدواژه 999 هزار تومان در نظر بگیرید.
 • مهم ترین نکته که در سئو تضمینی وجود دارد این است که، سئواینجا هزینه دریافت شده بابت هر کلیدواژه ای که شما در کل قرارداد پرداخت کرده اید و به جایگاه مدنظر نرسید را به صورت کامل به شما عودت خواهد داد.
 • مدت قرارداد در سئو تضمینی بین 10 تا 12 ماه بسته به حوزه متغیر خواهد بود.
 • طبق مبلغ نهایی اعلام شده در جدول، ابتدا 20% مبلغ کل قرارداد به عنوان پیش پرداخت دریافت می‌شود و الباقی هزینه طی مدت 11 به صورت چک دریافت می‌گردد. (11 فقره چک به صورت ماهانه یا 6 فقره چک به صورت دو ماه یک بار)

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره سئو با کارشناسان ارشد و متخصص در این زمینه، می توانید با ما در ارتباط باشید. در ابتدا پیشنهاد می شود پکیج های هزینه و قیمت سئو را مشاهده بفرمایید.

پکیج های قیمت سئو سایت در سئواینجا

6 دیدگاه

  • ماخدمات سئو را به صورت تضمینی به شما ارائه می دهیم برای اطلاع از ریز جزئیات با ما تماس بگیرید

 • اگر جایگاه سایت به اون رتبه مدنظر در زمان مشخص نرسه، برنامه شما چی هست؟ دستمزدی که قراره بگیرید رو کاهش میدید؟ یا برنامه ای دیگه رو پیاده سازی می کنید؟

  • سلام دوست گرامی
   در صورت نرسیدن به نتیجه مورد نظر در مدت زمان تعیین شده، مبلغ به صورت کامل برگردانده خواهد شد.

 • سلام با توجه به اینکه بسیاری از سایت ها سئو تضمینی را یک حرف کاذب می دونن، با این حال اگر پروژه ای را نتوانید به نتیجه برسانید، چه افتاقی پیش می آید؟ آیا هزینه پروژه پس داده می شود؟

  • سلام دوست گرامی
   در صورت نرسیدن به نتیجه ایده آل کارفرما و جایگاه نگرفتن کلمات در مدت زمان تعیین شده، هزینه به صورت کامل برگردانده می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت سئوسفارش سئوتماس با سئواینجا